Witaminy i suplementy dla papug

/
/
Witaminy i suplementy dla papug

Wielu z nas towarzyszy na co dzień ukochany pupil — najczęściej jest to pies lub kot, ale niektórzy szczególnie lubią spędzać czas z przepięknymi, wielobarwnymi papugami. Zachwycają one wspaniałym upierzeniem, a nierzadko również naśladowaniem rozmaitych dźwięków, ale prawdziwi miłośnicy tych ptaków traktują je przede wszystkim jak członków rodziny. Konieczne pozostaje więc dbanie o ich zdrowie oraz doskonałe samopoczucie, by mogły z zadowoleniem dotrzymywać nam towarzystwa przez wiele lat. Warto zapewnić papugom nie tylko właściwy pokarm, ale też wysokiej jakości suplementy — takie jak witaminy dla ptaków egzotycznych oferowane w naszym sklepie.

Dbanie o zdrowie ptaków egzotycznych dzięki naszym witaminom dla zwierząt

W naszym sklepie oferujemy suplementy i witaminy dla papug, które stanowią znakomity sposób na uzupełnienie diety Twojego skrzydlatego przyjaciela o wiele dobroczynnych substancji. Te ptaki egzotyczne wymagają bowiem właściwej opieki, nie tylko pod względem poświęcanej im uwagi czy odpowiedniej przestrzeni życiowej, ale też prawidłowo skomponowanego jadłospisu. Przygotowaliśmy więc suplementy dla papug Humac Natur, które cechują się zastosowaniem naturalnych składników — humin, kwasów huminowych oraz kwasów fulwowych. Mają one kompleksowe, prozdrowotne działanie na organizm, zapewniając zwierzęciu doskonałą kondycję, samopoczucie i piękny wygląd.

Dobroczynne działanie suplementów dla papug Humac Natur

Wysoka zawartość substancji huminowych wykazujących korzystny wpływ na organizm zwierząt sprawi, że Twoja papuga poczuje się doskonale. Nasze witaminy dla ptaków egzotycznych między innymi stymulują procesy metaboliczne, a także usuwają wolne rodniki, cechując się przez to działaniem antynowotworowym. Oprócz tego pełnią również funkcję detoksykacyjną, pomagając w eliminowaniu szkodliwych substancji z organizmu; wśród zalet suplementów dla papug Humac Natur można też wymienić zmniejszanie stanów zapalnych, regenerację błon śluzowych układu pokarmowego oraz korzystny wpływ na zapobieganie infekcjom bakteryjnym, wirusowym bądź grzybiczym.

Czy warto postawić na witaminy dla papug falistych, nierozłączek i innych gatunków?

Nieodłączną cechą charakteryzującą suplementy dla papug Humac Natur oferowane w naszym sklepie jest ich uniwersalność. Korzystne działanie produktów można zatem zaobserwować w przypadku rozmaitych gatunków zwierząt, uzupełniając ich codzienną dietę. Na zakup witamin mogą zdecydować się osoby zajmujące się hodowlą papug falistych czy nierozłączek, ale to świetny wybór także dla większych odmian tych egzotycznych ptaków. Dzięki naszym suplementom uchronisz swojego pupila przed dolegliwościami zdrowotnymi i zapewnisz mu znakomitą kondycję oraz samopoczucie.

Naturalne suplementy dla papug z naszego sklepu

Wiemy, że niektórzy właściciele pięknych ptaków egzotycznych, które są ich wiernymi towarzyszami, mają wątpliwości, czy stosowanie witamin dla papug jest bezpieczne. Nasze suplementy są jednak przygotowane w 100% z naturalnych substancji o sprawdzonym, dobroczynnym działaniu. Od leczenia biegunki, przez wyrównanie poziomu pH organizmu, po zapobieganie infekcjom — Humac Natur z pewnością zadowoli Twojego pierzastego pupila. Zapraszamy do zakupów!

  • Humac Natur AFM – Animal Feed Material

   25,00 55,00 

   Substancje humusowe i ich możliwości zastosowania Substancje humusowe występują naturalnie w glebie, torfie, bagnach, rzekach, morzach, jeziorach, łożyskach węgla brunatnego. Substancje humusowe są naturalne amorficzne o wysokiej masie cząsteczkowej substancje organiczne i złożonej strukturze chemicznej z szeroką gamą przestrzennego rozmieszczenia cząsteczek. Huminowe substancje dzieli się na: Humíny (ulmíny) – nierozpuszczalne w wodzie kwasy huminowe (HA) – rozpuszczalne w alkalicznych, nierozpuszczalne…

  • Humac Natur AFM Liquid

   75,00 300,00 

   Podstawą dobrego stanu zdrowia każdego zwierzęcia jest pełnowartościowa dieta bogata w niezbędne witaminy i składniki odżywcze. Niekiedy pożywienie nie pokrywa jego zapotrzebowania, dlatego należy sięgnąć po takie preparaty jak materiał paszowy Humac Natur AFM Liquid. Dla jakich zwierząt został on stworzony? Jak należy podawać produkt? Jakie są efekty jego stosowania? Materiał paszowy dla zwierząt Humac Natur AFM Liquid w określonych,…