Witaminy i suplementy dla szczeniąt

/
/
Witaminy i suplementy dla szczeniąt

Każdy, kto kiedykolwiek miał psa, dobrze wie, że to właśnie te czworonożne futrzaki są największym przyjacielem człowieka. Więź, jaka łączy właściciela z jego psem, jest czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, dlatego każdy pragnie dla swojego psa tego, co najlepsze, tak aby zapewnić mu długie życie w zdrowiu. O ile kluczowy jest wybór odpowiednio zbilansowanej karmy, regularne kontrole u weterynarza czy też codzienna troska o psa, niezwykle ważne okazuje się też wzbogacenie jego jadłospisu w okresie szczenięcym. To właśnie w czasie swojego największego rozwoju małe psy potrzebują dodatkowego wsparcia, stąd też warto korzystać wtedy z witamin oraz suplementów dla szczeniąt.

Humac Polska, czyli suplementy dla szczeniąt oparte na substancjach huminowych

Prezentowane przez nas produkty to prawdziwa nowość na rynku preparatów dla zwierząt. Dlaczego? Ponieważ w ich składzie znajdują się wyróżniające się świetnymi właściwościami substancje humusowe. Naturalnie występują one w glebie, torfie, rzekach, morzach czy łożyskach węgla brunatnego, a charakteryzują się niezwykle złożoną strukturą chemiczną. Dzielimy je na:

 • huminy,
 • kwasy huminowe,
 • kwasy fulwowe.

W jaki sposób działają substancje huminowe?

Zawartość tych składników w naszych suplementach dla szczeniąt wiąże się z szerokim spektrum pozytywnego oddziaływania na ich zdrowie. Skutecznie usuwają wolne rodniki, zwiększają wykorzystanie oraz transport składników odżywczych, stymulując procesy metaboliczne, a do tego są wyjątkowo silnym przeciwutleniaczem. Ich wszechstronne właściwości sprawiają, że suplementy dla szczeniąt Humac Polska to wysokiej jakości preparaty, z których warto korzystać.

Zadbaj o swojego pupila, zapewnij mu dostęp do najlepszych suplementów dla szczeniąt

Niestety w wielu przypadkach sama karma nie jest w stanie pokryć zapotrzebowania odżywczego, zwłaszcza gdy mowa o szczeniętach lub też psiakach borykających się z wieloma chorobami. W takich przypadkach doskonale sprawdzają się rozmaite suplementy, dzięki którym można w łatwy sposób zadbać o odpowiednią podaż składników pokarmowych, dając w efekcie psu to, czego potrzebuje. Prezentowane przez nas suplementy dla szczeniąt zawierające substancje huminowe to warte spróbowania preparaty, które wyróżnia działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne, przeciwnowotworowe, przeciwbólowe, a także detoksykacyjne i regeneracyjne (odbudowa błon śluzowych przewodu żołądkowo-jelitowego).

Kwasy fulwowe — cenne składniki humusowe o dużym spektrum działania

Zawarte w suplementach dla szczeniąt kwasy fulwowe stymulują metabolizm młodych psów oraz wspomagają syntezę RNK i DNK. Ponadto regulują one przepuszczalność błon komórkowych, pobudzając też aktywność wielu enzymów. Nie bez znaczenia jest również to, że działają jako ważny środek detoksykujący, chroniąc przed wchłanianiem substancji toksycznych, metali ciężkich czy pleśni i bakterii, które są usuwane z organizmu wraz z odchodami.

Najlepsze suplementy dla szczeniąt? Postaw na preparaty Humac Polska!

Zdrowie psiaka jest dla Ciebie najważniejsze? Chciałbyś zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje do prawidłowego wzrostu i rozwoju? Jesteśmy przekonani, że prezentowane przez nas produkty spełnią Twoje oczekiwania. Wybierz bogate w substancje huminowe suplementy dla szczeniąt o potwierdzonym działaniu już dziś. Zapraszamy do zakupów!

  • Humac Natur AFM – Animal Feed Material

   25,00 55,00 

   Substancje humusowe i ich możliwości zastosowania Substancje humusowe występują naturalnie w glebie, torfie, bagnach, rzekach, morzach, jeziorach, łożyskach węgla brunatnego. Substancje humusowe są naturalne amorficzne o wysokiej masie cząsteczkowej substancje organiczne i złożonej strukturze chemicznej z szeroką gamą przestrzennego rozmieszczenia cząsteczek. Huminowe substancje dzieli się na: Humíny (ulmíny) – nierozpuszczalne w wodzie kwasy huminowe (HA) – rozpuszczalne w alkalicznych, nierozpuszczalne…

  • Humac Natur AFM Liquid

   75,00 300,00 

   Podstawą dobrego stanu zdrowia każdego zwierzęcia jest pełnowartościowa dieta bogata w niezbędne witaminy i składniki odżywcze. Niekiedy pożywienie nie pokrywa jego zapotrzebowania, dlatego należy sięgnąć po takie preparaty jak materiał paszowy Humac Natur AFM Liquid. Dla jakich zwierząt został on stworzony? Jak należy podawać produkt? Jakie są efekty jego stosowania? Materiał paszowy dla zwierząt Humac Natur AFM Liquid w określonych,…